doplněk k FČPTM Pistoláři – Michal Němec… | Střelba Morava
Who's Online
1 visitors online now
Archivy

doplněk k FČPTM Pistoláři – Michal Němec…

Michal Němec a pistoláři SSK Kuřim ovládli Finále ČPTM.

Původní článek, který hodnotil výsledky mladých střelců, pistolářů, členů SSK Kuřim, na Finále ČPTM v Plzni, je třeba doplnit ještě o další úspěch Michala Němce a Romana Přichystala.
Je to, pravda, úspěch trochu nečekaný, protože se zrodil v disciplíně Rychlopalná pistole 2×30 ran. Disciplíně, kterou, vzhledem k velmi omezeným tréninkovým podmínkám, nemáme prakticky možnost střílet a oba dorostenci absolvovali jen dva kvalifikační závody a do finále postoupili. 
Původně jsem uvažoval, že je do závodu, vzhledem k tréninkové a závodní absenci v dané disciplíně nepostavím, rychlopalná pistole je opravdu hodně náročná disciplína. Nechal jsem rozhodnutí na nich a oba se shodli, že není co ztatit a že to zkusí. Ukázalo se, že to bylo dobré rozhodnutí.
Oba dva Finále zastihlo ve výborně formě, získali jistotu a zdravé sebevědomí z předchozích úspěšných startů a oba si i v tomto  závodě nastříleli své osobní rekordy.
Zvítězil Michal Němec, nástřelem 525 bodů a na třetím místě skončil Roman Přichystal nástřelem 517 bodů, kdy jej jen nula, v poslední čtyřsekundové sérii, připravila o lepší umístění.
Michal Němec se tak, se ziskem 2x prvního a 1x druhého místa, stal nejúspěšnějším účastníkem pistolové části Finále ČPTM. 
Mladí pistoláři SSK Kuřim se, ziskem 2x prvního, 1x druhého, 2x třetího a 2x pátého místa, stali nejúspěšnějším klubem pistolových disciplin Finále ČPTM.

Gratulujeme 

Karel Borůvka
trenér pi disciplin JMKS

brno

naši činnost a provoz finančně podporuje město Brno

 

http://www.kamzasportemvbrne.cz.


 

banner_css


 

Kalendář
Září 2019
Po Út St Čt So Ne
« Srp    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30