Informace | Střelba Morava
Who's Online
0 visitors online now
Archivy

Informace

Vážený návštěvníku internetových stránek JmKS ČSS

Od loňského roku fungují naše stránky JmKS, aby informovaly spádové SSK z jižní Moravy o dění, akcích a činnosti našeho sportovně střeleckého sdružení. Aby JmKS  mohlo sloužit našim SSK, musíme pro informační účely  získat a doplnit databázi všech klubů. Sekretariát ČSS nám poskytl přehled klubů v našem regionu, avšak neposkytl  e-mailové elektronické adresy a kontakty na předsedy jednotlivých SSK. Chceme umožnit přístup, včetně práva publikační činnosti všem předsedům SSK v působnosti JmKS ČSS. Vše co se týká činnosti jednotlivých SSK ČSS, termínových kalendářů soutěží, důležitých akcí atd.

Žádáme Vás tímto, spádové SSK JmKS, o zaslání základních údajů (číslo SSK, název, jméno a příjmení statutárního zástupce uvedeného na registračním listu SSK, e-mailovou adresu, případně Vaše www. stránky). Netrváme na adresách bydliště předsedů ani na číslech mobilních telefonů. Jsme si vědomi zákonné ochrany osobních údajů. Získaná databáze bude sloužit výhradně pro potřeby  JmKS ČSS a nebude nikde rozšiřována.

Abyste získali právo zveřejňovat Vaše příspěvky a nahlížet do důvěrných informací, musíte obdržet souhlas administrátora našich stránek.

Pokud máte zájem na zlepšení vzájemné informovanosti, prosím zaregistrujte se. Registraci proveďte na formuláři v sekci „napište nám“.

Děkujeme.

Z pověření předsedy JmKS ČSS, administrátor

brno

naši činnost a provoz finančně podporuje město Brno

 

http://www.kamzasportemvbrne.cz.


 

banner_css


 

Kalendář
Květen 2021
Po Út St Čt So Ne
« Lis    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31