Představujeme – Jaromír Duda | Střelba Morava
Who's Online
0 visitors online now
Archivy

Představujeme – Jaromír Duda

Představujeme trenéra mládeže KS JmK v puškových disciplínách pana

Jaromíra Dudu.

Jeho trenérská dráha začala nečekaně na podzim roku 2004, kdy jeho starší dcera Veronika vzala  poprvé do ruky sportovní vzduchovku a tím nevědomky odstartovala jeho trenérskou činnost. Začal působit v SSK Slatina, nyní trénuje v SSK Patriot Brno (www.sskpatriotbrno.cz).

10 let spolupracoval na přípravě mládeže s trenérem Josefem Škodou a společně připravili a vychovali několik mistrů ČR v mládežnických kategoriích do 14 let. Absolvoval postupně vzdělávací kurzy trenérů sportovní střelby III. a II. třídy.

Úspěšně složil zkoušky rozhodčího puškových a pistolových disciplín. V posledních letech se věnuje mládežnickým, dorosteneckým i juniorským kategoriím. K dosavadnímu trenérskému vrcholu patří 7. místo na světovém poháru v Mnichově a titul mistryně Evropy v družstvech ve VzPu 40 jeho mladší dcery Lucie. Nepochybně taktéž úspěšná účast dcer na ME ve sportovní kuši ve Švýcarsku.

Je aktivní v rámci působení KS JmK. Pracuje v radě KS JmK. Není placený trenér, ale trénování a činnostem v KS se věnuje aktivisticky. Významně se podílel na výstavbě vzduchovkové střelnice v Brně, ul. Hybešova a malorážkové střelnici v Pravlově, kde 5 let trénovali všichni střelci z JmK RSCM z puškových disciplín.

 

 

 

 

 

 

 

                                                            trenér Duda se svojí puškařskou skupinou

 

 

brno

naši činnost a provoz finančně podporuje město Brno

 

http://www.kamzasportemvbrne.cz.


 

banner_css


 

Nejnovější příspěvky
Kalendář
Listopad 2021
Po Út St Čt So Ne
« Zář    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930