Představujeme – Jaromír Duda | Střelba Morava

Představujeme – Jaromír Duda

Představujeme trenéra mládeže KS JmK z SSK Slatina pana Jaromíra Dudu.

Trenér mládeže v puškových disciplínách pan Duda Jaromír. Jeho trenérská dráha začala nečekaně na podzim roku 2004. Jeho starší dcera Veronika vzala  poprvé do ruky sportovní vzduchovku a tím nevědomky odstartovala jeho trenérskou činnost. Začal působit v SSK Slatina.

Těsně spolupracoval na přípravě mládeže s trenérem Josefem Škodou. V podmínkách střelnice na Kývalce připravil několik mistrů ČR ve VzPu30. Absolvoval postupně vzdělávací kurzy trenérů sportovní střelby III. a II. třídy. Úspěšně složil zkoušky rozhodčího puškových a pistolových disciplín. Spolu s trenérem Škodou společně získali 7 titulů Mistr ČR v mládežnické kategorii do 14 let. Nyní pracuje jako druhý trenér v RSCM Brno. Dorostenci a junioři z SSK Slatina patří ziskem medailí a titulů na MČR, ČPTM a KZR k předním střelcům v rámci ČR. K dosavadnímu vrcholupatří úspěšná účast dcer na ME ve sportovní kuši ve Švýcarsku a ME ve vzduchových zbraních v Nizozemí.

Je aktivní v rámci působení KS JmK. Pracuje v radě KS JmK. Není profesionální trenér. Činnostem v KS se věnuje aktivisticky. Podílel se významně na výstavbě treningové střelnice v Pravlově.

 

duda

brno

naši činnost finančně podporuje město Brno


 


banner_css


logo_activ