Stmelovací oheň | Střelba Morava
Who's Online
0 visitors online now
Archivy

Stmelovací oheň

Stmelovací oheň se zadařil na maximálních 10,9 b.!

  1. 8. se v odpoledních hodinách sešla větší část členů a jejich rodin z SSK Slatina na tzv. „sdružovacím a stmelovacím ohni“ na malorážkové střelnici v Pravlově. Záměrem bylo více se poznat, skamarádit se a to neplatilo jen pro mladé střelce, ale i jejich rodiče. Všichni přijeli v excelentní prázdninové náladě a každý dovezl spoustu dobrůtek, které nám hladily chuťové pohárky a plnily bříška. A protože to máme nahoře posichrované, vyšlo nám i exklusivní letní počasí. Sluníčko se na nás smálo a avizované kapky deště přišly až následný den.

A tak se malorážková střelnice pro tentokrát roztepala úplně jinak. Někdo si povídal, jiný sportoval, jedlo se, pilo se, ale hlavně smích, radost a spokojenost vyzařovala naprosto ze všech… do pozdních nočních hodin. Děkujeme všem za báječně strávený odpoledno-večer, za vaše příspěvky na neskutečně bohatý a famózní catering, který by v tu chvíli naší střelnici mohl závidět kde jaký pětihvězdičkový hotel. Ale hlavně díky za Vaši výbornou náladu, úžasnou pohodu a vytvoření naprosto perfektní, sportovně-upovídané a radostí doprovázené atmosféry.

Na důkaz toho všeho shlédněte pár obrázků z fotozpravodajství několika reportérů…od příprav, přes nesmělé začátky seznamování, po velké sportovní klání, kdy nebylo důležité vyhrát, ale zahrát si. Střelnicí tak vévodila nejen střelba z airsoftu, ale i volejbal alá moravská plácaná, badbintonový míček mnohým svištěl vzduchem rychleji než Petrovi Koukalovi na OH v Riu, v petangue pro změnu zářily hlavně nejmladší účastnice, na „své“ si přišli i milovníci breakdance  a ti nejodvážnější se pustili do orientačního běhu černo černou tmou…

Fotozpravodajství zachytilo báječnou partu rodičů a jejich mláďat, jak se umí bavit, hrát si a života užívat. A jelikož to není vždy pravidlem, važme si toho, že máme v SSK Slatina tak skvělý tým, jehož souhra je důležitá pro vzájemné přátelství a zvyšující se kvalitu našich střelců.

Bylo nám s vámi fajn, protože jste úžasní!

 

za organizátory:

Jarda a Alena Dudovi

brno

naši činnost finančně podporuje město Brno


 

banner_css


 

Nejnovější příspěvky
Kalendář
Únor 2019
Po Út St Čt So Ne
« Led    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728