10 medailí a 6 titulů Mistrů ČR přivezli dorostenci JmKS | Střelba Morava
0 visitors online now
Archivy

10 medailí a 6 titulů Mistrů ČR přivezli dorostenci JmKS

Výsledky z Mistrovství ČR ze vzduchových zbraní v Plzni

Výborných výsledků na MČR dosáhli naši sportovci hlavně v dorosteneckých kategoriích na MČR v Plzni 10.-11.3.2018
Skvělé byly opět dorostenky,které zvítězily ve družstvech ve složení Opluštilová,Kalovská,Chytilová a navázaly tak na MČR v kulových discilínách v loňském roce,kde jednoznačně dominovaly.V jednotlivcích pak druhé místo za suverénní reprezentantkou ČR Karolínou Brabcovou z Manušic vybojovala hodnotným výsledkem Maja Opluštilová.V kategorii starších dorostenců vybojovali další titul dorostenci Kaplan,Helešic,Pospíšek. Další dorostenci Novák a Dajčarová přispěli medailí za 3.místa,jako členové družstva JMK.
Dalším velkým úspěchem i našeho SSK dopadl závod pistolářů.Náš trenér Karel Borůvka,který trénuje pistoláře SSK Kuřim dokázal se svými svěřenci vybojovat tři mistrovské tituly a to Iva Utíkalová ve starších dorostenkách,Tomáš Brázda ve starších dorostencích a družstvo starších dorostenců Brázda,Přichystal,Němec.
Další kompletní sbírku medailí přidali naši odchovanci – Tomáš Brauner zvítězil ve starších dorostencích,velký talent Ríša Křivánek vybojoval 2.místo v mladších dorostencích a 3.místo Anička Procházková v mladších dorostenkách. Všichni tentokrát v barvách SSK Patriot.
Všem sportovcům,kteří získali medailová umístění blahopřeji a děkuji i všem ostatním,kteří vzorně reprezentovali klub, Brno i Jihomoravský kraj.