Who's Online
0 visitors online now
Archivy

Finále CPTM a KZR

Finále Českého poháru KZR a finále ČPTM ve znamení výtečných výsledků brněnských sportovců. Poslední srpnový víkend vyvrcholil finálovým závodem českého poháru a poháru ČPTM.Výborných výsledků dosáhli brněnští sportovci,kteří,získali kompletní sbírku pohárů a další skvělá finálová umístění.Nejúspěšnější byla Lucka Dudová,která získala pohár za 2 místo ve VzPu 40 kat.juniorky a pohár za 3.místo SM 3X20.Barča Helešicová po krásném finále ve VzPu vybojovala pohár za vítězství v této disciplíně před Luckou Dudovou a maximální úspěch dovršila čtvrtá Lucka Brázdová.Čtvrtý pohár získala Míša Havlová za 3.místo v kategori VzPu 40 ženy.

Další pěkná finálová umístění získali za 4 a 5 místo v kategorii VzPu 60 Dan a Viliam Kováčové. Při finále ČPTM se vinikajícím výsledkem 588b.v disciplíně SM 60 blýskl Igor Kaplan roč.2000.S obrovskou smůlou skončil na 4.místě,když měl stejný výsledek jako 2 a 3 v pořadí.Deváté místo pak obsadil také s pěkným výsledkem 583b.Jakub Wágner. Hlaváček Stanislav Vedoucí RSCM Brno